>
2024-01-24

Edukacija „Vaistažolių kelias“

Sausio 24 d. minima Tarptautinė edukacijos diena. Sveikiname visus edukatorius, siekiančius lavinti, šviesti ir plėsti akiratį!

Šia proga ir mūsų namuose vyko edukacija „Vaistažolių kelias“. Edukacijos metu buvo pristatyta mūsų krašto TOP 10 arbatžolių ir vaistažolių rūšių, kurios dažniausiai naudojamos. Buvo pasakota kiek reikia įdėti darbo, pastangų ir koks ilgas kelias, kad gautume puodelį skanaus, sveiko, ir dažnai, gydančio gėrimo. Supažindinta su vaistažolių rinkimo taisyklėmis, paruošimo būdais ir kaip teisingai pasidaryti arbatų mišinius. Taip pat kalbėta apie fermentavimo procesą, džiovinimo ir sandėliavimo paslaptis, vaistažolių naudą žmogaus sveikatai.

Edukacijos dalyviai turėjo galimybę pasigaminti patikusių arbatų mišinius ir parsivežti dovanų į savo namus. Vyko ir degustacijos procesas iš pasirinktų vaistažolių ir arbatžolių mišinių.

Bendrystė vienija žmones: pokalbiai, patarimai, nuoširdi šypsena. Domėkimės mūsų gamtos lobiais, tobulėjimui nėra ribų. Ačiū dalyvavusiems, būkite visi sveiki!